Config Export JSON (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Pages
ar: الصفحات

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: ID
ar: المعرف ID

en: Page
ar: الصفحة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Anonymous user
ar: مستخدم مجهول

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Authenticated user
ar: مستخدم موثوق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: - All -
ar: - الكل -

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
