Config Export JSON (8.x-1.4) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Pages
ur: صفحات

en: ID
ur: شناخت

en: Filter
ur: فلٹر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
