Config Export JSON (8.x-1.5) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: ID
az: İD

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Language code
az: Dil kodu

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
