Config Export JSON (8.x-1.6) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Pages
hy: Էջեր

en: Page
hy: Էջ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
