Config Export JSON (8.x-1.6) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Pages
nl: Pagina's

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Delay
nl: Vertraging

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: Language code
nl: Taalcode

en: Authenticated user
nl: Geverifieerde gebruiker

en: About
nl: Over

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Config
nl: Instellen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: Asc
nl: Oplopend
