Configurable Help (3.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Language
az: Dil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Help
az: Dəstək

en: View
az: Görünüş

en: Goal
az: Məqsəd

en: Related topics
az: Əlaqədar mövzular

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Steps
az: Addımlar

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad
