Configuration Inspector (2.1.4) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Search
ur: تلاش

en: Label
ur: عنوان

en: Error
ur: خرابی
