Configuration Inspector (2.1.5) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Development
fr: Développement

en: List
fr: Lister

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Download
fr: Téléchargement

en: Search
fr: Rechercher

en: None
fr: Aucun(e)

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Error
fr: Erreur

en: NOT
fr: NON

en: Validation error
fr: Erreur de validation

en: Schema
fr: Schéma

en: Tree
fr: Arborescence

en: Form
fr: Formulaire

en: empty
fr: vide

en: Data
fr: Données

en: inherited
fr: hérité

en: Correct
fr: Bonne réponse
