Configuration Inspector (2.1.6) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Type
ml: തരം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Search
ml: തിരയൂ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Error
ml: പ്രശ്നം
