Config Layers (1.1.1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: enabled
he: פעיל

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: disabled
he: מושבת

en: Description
he: תיאור

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Label
he: תווית

en: Path
he: מיקום

en: Active
he: פעיל

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Source
he: מקור

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Synchronize
he: סינכרון

en: Config
he: קונפיג
