Config Layers (1.1.1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: enabled
hu: engedélyezett

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: disabled
hu: tiltott

en: Description
hu: Leírás

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: Export
hu: Exportálás

en: Label
hu: Címke

en: Path
hu: Útvonal

en: ID
hu: Azonosító

en: Active
hu: Aktív

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Source
hu: Forrás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Synchronize
hu: Összehangolás

en: Config
hu: Beállítás

en: Import mode
hu: Importálási mód
