Config Layers (1.1.3) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: disabled
hy: անջատված

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Path
hy: Ուղի

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
