Config Layers (1.3.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: disabled
ar: معطَّل

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Label
ar: التسمية

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Source
ar: المصدر

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Synchronize
ar: تزامن
