Config Layers (1.3.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: enabled
lt: įjungta

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: disabled
lt: išjungtas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Path
lt: Kelias

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Source
lt: Šaltinis

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
