Config Layers (1.5.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: disabled
az: söndürülüb

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Source
az: Mənbə

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Synchronize
az: Sinxronlaşdırın
