Configuration log (3.0.3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Configuration
pt: Configurações

en: Users
pt: Usuários

en: Data
pt: Dados

en: No change
pt: Sem alterações
