Config Pages (8.x-1.0-rc4) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Menu
sr: Мени

en: ID
sr: ИД

en: Changed
sr: Промењен

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
