Config Pages (8.x-2.10) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Path
ar: المسار

en: Menu
ar: القائمة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Is less than
ar: أصغر من

en: Is less than or equal to
ar: أقل من أو مساو

en: Is equal to
ar: يساوي

en: Is greater than or equal to
ar: أكبر من أو يساوي

en: Is greater than
ar: أكبر من

en: Is not equal to
ar: غير مساو لـ

en: Operator
ar: العامل

en: Full
ar: كامل

en: Entity
ar: الكيان

en: Changed
ar: تم التغير

en: Context
ar: السياق

en: UUID
ar: المعرف UUID
