Config Pages (8.x-2.17) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Path
lt: Kelias

en: Menu
lt: Meniu

en: Is less than
lt: Yra mažiau nei

en: Is less than or equal to
lt: Yra mažiau arba lygu

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is greater than or equal to
lt: Yra daugiau arba lygu

en: Is greater than
lt: Yra daugiau nei

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: Operator
lt: Operatorius

en: Full
lt: Pilnas

en: Entity
lt: Esybė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Context
lt: Kontekstas
