Config Pages (8.x-2.7) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Save
az: Saxla

en: Path
az: Yol

en: Menu
az: Menyu

en: ID
az: İD

en: Is less than or equal to
az: Az və ya bərabərdir

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Is greater than or equal to
az: Böyük və ya bərabərdir

en: Is greater than
az: Daha böyükdür

en: Is not equal to
az: Bərabər deyil

en: Full
az: Tam

en: Entity
az: Entiti

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Context
az: Kontekst
