Config Pull Request (8.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Operations
it: Operazioni

en: Description
it: Descrizione

en: Administration
it: Amministrazione

en: Name
it: Nome

en: @count new | @count new
it[0]: @count nuovo
it[1]: @count nuovi

en: @count changed | @count changed
it[0]: @count cambiato
it[1]: @count cambiati

en: @count removed | @count removed
it[0]: @count rimosso
it[1]: @count rimossi

en: View differences
it: Visualizza differenze

en: @count renamed | @count renamed
it[0]: @count rinominato
it[1]: @count rinominati

en: @source_name to @target_name
it: Da @source_name a @target_name
