Config Pull Request (8.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Administration
he: ניהול

en: Link
he: קישור

en: Name
he: שם

en: @count new | @count new
he[0]: @count חדש
he[1]: @count חדשים

en: @count changed | @count changed
he[0]: @count השתנה
he[1]: @count השתנו

en: @count removed | @count removed
he[0]: @count הוסר
he[1]: @count הוסרו

en: View differences
he: הצגת הבדלים
