Config Pull Request (8.x-2.0-beta3) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Size
az: Ölçü

en: Weight
az: Çəki

en: Help text
az: Kömək mətni

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: Module
az: Modul

en: Field name
az: Sahə adı

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Mode
az: Rejim

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Hidden
az: Gizli

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Translatable
az: Tərcümə edilə bilən

en: Index
az: İndeks

en: Locked
az: Bağlanıb

en: Field settings
az: Sahə parametrləri

en: Case sensitive
az: Böyük hərflərə həssasdır

en: Indexes
az: İndekslər

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Progress indicator
az: Tərəqqi göstəricisi

en: Required field
az: Tələb olunan sahə

en: Preview image style
az: Şəkil üslubuna ön baxış
