Config Pull Request (8.x-2.0-beta3) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Size
lt: Dydis

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Region
lt: Sritis

en: Module
lt: Modulis

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Mode
lt: Būdas

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Translatable
lt: Verčiama

en: Index
lt: Indeksas

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Field settings
lt: Laukelio nuostatos

en: Case sensitive
lt: Skirti didžiąsias ir mažąsias raides

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Delete message
lt: Pašalinti žinutę

en: Required field
lt: Būtinas laukelis

en: Preview image style
lt: Peržiūrimo paveikslėlio stilius

en: Third party settings
lt: Trečių šalių nustatymai

en: @count new | @count new
lt[0]: @count naujas
lt[1]: @count nauji
lt[2]: @count naujų

en: @count changed | @count changed
lt[0]: @count pakeistas
lt[1]: @count pakeisti
lt[2]: @count pakeistų

en: Contains US ASCII characters only
lt: Turi tik US ASCII simbolius
