Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
