Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Edit
gl: Editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: Configuration
gl: Configuración

en: Selection type
gl: Tipo de selección
