Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Edit
hr: Uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Form ID
hr: ID obrasca

en: Configuration
hr: Postavke
