Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
