Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Form ID
ka: ფორმის ID

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
