Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: Label
nn: Etikett

en: Configuration
nn: Oppsett
