Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Edit
ru: Редактировать

en: Label
ru: Метка

en: Form ID
ru: ID формы

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Selection type
ru: Способ выбора

en: Route name
ru: Название маршрута
