Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Edit
vi: Sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Form ID
vi: ID của Form

en: ID
vi: Mã

en: Configuration
vi: Cấu hình
