Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Edit
af: Wysig

en: Configuration
af: Konfigurasie
