Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Edit
cy: Golygu

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Selection type
cy: Math o ddewis
