Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: Label
da: Etiket

en: Form ID
da: Formular ID

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Selection type
da: Udvalgstype

en: Route name
da: Rutenavn
