Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Label
hi: लेबल

en: Form ID
hi: फार्म आईडी

en: ID
hi: आईडी

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Route name
hi: रूट नाम
