Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Form ID
ja: フォームID

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Selection type
ja: 選択タイプ

en: Route name
ja: ルート名
