Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Route name
lt: Maršruto pavadinimas
