Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Form ID
nl: Formulier-ID

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Selection type
nl: Selectietype

en: Route name
nl: Route-naam
