Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Edit
pl: Edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Form ID
pl: ID formularza

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Selection type
pl: Typ wyboru

en: Route name
pl: Nazwa trasy
