Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Edit
sr: Измени

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД
