Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Edit
ast: Editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Configuration
ast: Configuración
