Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Form ID
hu: Űrlap azonosító

en: ID
hu: Azonosító

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Selection type
hu: Kiválasztás típusa

en: Route name
hu: Útvonal neve
