Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Edit
id: Sunting

en: Form ID
id: ID formulir

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Selection type
id: Jenis pilihan

en: Route name
id: Nama rute
