Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Edit
is: Breyta

en: Label
is: Merking

en: Form ID
is: Kenni forms

en: ID
is: Kenni
