Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Type
it: Tipo

en: Edit
it: Modifica

en: Label
it: Etichetta

en: Form ID
it: ID del form

en: Configuration
it: Configurazione

en: Selection type
it: Tipo di selezione

en: Route name
it: Nome della rotta
