Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Edit
lv: Labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Form ID
lv: Formas ID

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Selection type
lv: Izvēlēšanās veids
