Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
