Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Selection type
fi: Valintatyyppi

en: Route name
fi: Reitin nimi
