Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: Configuration
he: הגדרות

en: Selection type
he: סוג בחירה
